Dashuria e Fifit si në filma, publikon pamje “in time” krah të dashurit

Pas mesazheve negative për lidhjen, Fifi publikon pamje “intime” krah të dashurit.

Fifi ishte njëra ndër personazhet më të përfolura brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

E pas daljes nga aty ajo vazhdon e merr vëmendje me projektet dhe jetën e saj private, shkruan lajmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.