Dashuria Po Gjendet Online”/ Habit Nusja E Sali Berishës: Një Shoqja Ime Aty I Gjen, Javë Për Javë I Ndërron Meshkujt

Kjo është tema për të cilën po flitet në studion e ‘Goca dhe Gra’ mbrëmjen e sotme, ndërsa moderatorja Armina Mevlani i sheh këto aplikacione si ‘të fri kshme’, ndërsa tregon edhe historinë e mikeshës së saj që jeton jashtë!

Armina: Personalisht më duket e fri kshme që të hysh në një aplikacion dhe të njohësh partnerin e jetës! Nëse është thjesht për një natë është tjetër gjë! Kam një mikeshën time dhe thotë që javë për javë me një nga të ndryshëm në Tinder! Si s’kanë frikë kjo më çudit! Sepse shkon te shtëpia e një personi që nuk njeh dhe ndoshta ke të bësh me një per vers! Jam totalisht kund ra!

Leave a Reply

Your email address will not be published.