Deputetja shqiptare: U bëra nënë 17-vjeçe, doktori i befasuar më pyeti se a e di kush është babai

Deputetja e komunitetit boshnjak në Kosovë, Duda Balje, ka rrëfyer shumë të fshehta nga jeta e saj personale dhe profesionale. E ftuar në emisionin “Oxygen”, ajo tregoi se familja e saj kishte vendosur që ta martonte atë në moshë shumë të hershme, thuajse në adoleshencë.

Deputetja është nënë e tre fëmijëve, teksa tregoi se djalin e madh, Berinin, e lindi kur ishte vetëm 17 vjeçe..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.