DHURATA MË E QMUAR NGA ZOTI JE TI…”, ROBIN KRASNIQI ME DEDIKIM ROMANTIK PËR TË FEJUARËN

Boksieri Robin Krasniqi para disa ditësh i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me modelen, Marigona Krasniqi.

Dyshja ka kohë që e kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe pasi gjthqka ju shkonte mirë e morën vendimin e fejesës.
Kështu, nuk munguan as fotografitë nga ceremonia e veçantë e dyshes.

Ka qenë Robini ai që ka shpëndarë fotografitë në Instagram ku nuk munguan fjalët e veçanta drejtuar të fejuarës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.