Dikur vuante nga “tulat”, sot Linda tregon muskujt e barkut në bikini

Dikur në mbipeshë, sot Linda Halimi gëzon forma të jashtëzakonshme. 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, duke u fokusuar kryesisht në promovimin e jetës së shëndetshme fizike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.