DJ Dagz dhe Einxhel nisin pushimet, poston foto nga vendi mahnitës

Ata të dy janë çifti më i komentuar i momentit.

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira, dashurinë e tyre e gjetën në një mënyrë jo të zakontë, shkruan ORinfo.

Qëndrimi i të dyve në Big Brother Albania, ishte shumë i interesant dhe me shumë ngjarje të papritura.
Ata brenda izolimit nisën një romancë, dashuri kjo që vazhdoi edhe pas daljes nga shtëpia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.