Djali I Gilit Është Në Maldive – E Fejuara Nuk Duket Gjëkundi

Siç dihet, Robert Berani, djali i madh i këngëtares Gili dhe Ilir Beranit, pak kohë më parë e ka zyrtarizuar lidhjen e tij me Herolinen.

Çifti u fejuan në Maldive, nga ku erdhen shumë fotografi të bukura dhe tejet të komentuara në median rozë.

Disa muaj pas fejeses, Robert Berisha sërish është kthyer në të njejtin vend të mrekullueshëm e përrallor, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që bënë çudi është se në këtë pushim, Roberti nuk shihet askund pranë të fejuares.

Me kë është?

Leave a Reply

Your email address will not be published.