Do të zhgënjeheni, kështu duket fytyra e Loredanës pa make up

Ajo është njëra nga emrat më të përfolur aktualisht.

Loredana Zefi, u bë e njohur për publikun që kur e bërë zyrtare lidhjen me artistin e njohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lidhjet dhe ndarjet e saj kanë qenë gjithmonë në vëmendjen e publikut të cilët kanë qenë shumë të interesuar për jetën e saj private.

Leave a Reply

Your email address will not be published.