Don Xhoni i bën dhuratën e veçantë dhe super luksoze motrës për fundvit

Reperi Don Xhon për festën e Vitit të Ri ka menduar një super dhuratë për motren e tij të vetme.

Artisti bashkë me dy vëllezërit e kanë surprizuar motrën e tyre me një veturë.
Lajmin e ka treguar Lindita, e motra, përmes një Insta Story në Instagram ku i ka falënderuar vëllezërit e saj për dhuratën e bërë.

“Të dashur vëllezërit e mij ju faleminderit nga zemra për këtë surprizë…

Leave a Reply

Your email address will not be published.