Don Xhoni kërkon blerës për vetura pasi mbeti pa koncerte

Reperi i njohur nga Drenica, Xhonatan Isufi i njohur si Don Xhoni famën e arriti në një kohë rekord.

Kjo pas freestylit te tij “Make a pose” që u bë viral në rrejtet sociale gjatë kohës së karantinës.
Ai së fundmi ka bërë një reklamë për njërën nga autosallonet kosovare e me ç’rast ka kërkuar blerës për vetura.

Në një Instastory të publikuar reperi në formë shakaje ka thënë se ka mbetur pa koncerte dhe për këtë arsye kërkon blerës për vetura.

Leave a Reply

Your email address will not be published.