Donald Veshaj flet për herë të parë për djalin e Bora Zemanit

Aktori Donald Veshaj i cili tashmë udhëheq emisionin “Më lër të flas” këtë javë të ftuar e ka pasur moderatoren Donja Mema e cila ndër të tjerash ka folur për shtatzëninë e sajPo ti ke ndonjë plan për vete për ndonjë bebe tani afër që mos të ta marrim ty?”-pyeti Dojna, ndërsa Donaldi ka habitur përsëri me përgjigjen e tij duke thënë: “Po ska gjë se e kam dhe një tjetër më të mirë.” Menjëherë përgjigja e tij është lidhur me djalin e Bora Zemanit, të cilin e ka nga lidhja me Dj Vin Velin

Leave a Reply

Your email address will not be published.