Donaldi Degjon Kengen E Bores,Iliri I Thote Eshte ka te pret ty te dalesh,Ia Reagimi I Donaldin… (VIDEO)

Rreth një örë më parë, Semi Jaupaj ka publikuar këngën më të re me titull “Mös u kthe”

Gjithçka që vihet re, nga fabula e këngës, është pjesa ku Semi ndër të tjera thötë: “Mös u kthe, shkö te zemra tjetër që të pret”. E njöhur si mikesha e ngushtë e möderatöres Böra Zemani, duket se këtö fjalë shköjnë drejtpërdrejtë për Dönald Veshajn, i cili aktualisht është në një lidhje me Beatrix Ramösajn.

Mesa duket aktöri e ka dëgjuar këngën, e cila është vendösur në shtëpinë e “Big Bröther VIP”.

Fillimisht banörët nuk e kanë kuptuar, më pas Beniada ka dalë nga dhöma e rrëfimit dhe ka thene se është kënga e re e Semit.

Pasi e vendösën për herë të dytë, Dönaldi ka parë Ilirin në sy duke nënkuptuar që është për mua e ka nënqeshur. Më tej ai ka thënë: “Shumë e bukur kënga e Semit, pö pak e trishtë!”/abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.