DONALDI FLET SËRISH PËR LIDHJEN QË KISHTE ME BORA ZEMANIN: NUK JAM NDJERË I VLERËSUAR

Ai u përfol në masë të madhe për lidhjen me moderatoren Bora Zemani, pavarësisht që i kishin ndarë rrugët muaj më parë.

Aktori dhe prezantuesi nga Vlora në fillim të hyrjes në program bëri bujë të madhe në një takim që kishte me yllin e “Përputhen”, ndonëse u dakorduan që të sqarohen jashtë BB VIP.

Vetëm dy ditë më parë në ditëlindjen e prezantueses, Veshajt iu bë një befasi nga fansat duke ia rikujtuar se çfarë datë ishte.
I njëjtoi shtoi se personin duhet ta vlerësosh kur e ke afër e jo në momentin që largohesh prej tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.