Donaldi I Afrohet Ta Përqafojë, Triksa: Ik Andej, Ma Hiqni Qafe!

Ditën e sotme Beatrix u shfaq e mërzitur me Donaldin, madje në një moment ajo refuzoi edhe këmbënguljen e tij për ta përqafuar. “Ik ik, ik andej se nuk e meriton”- dëgjohet t’i thotë në një moment ajo teksa Donaldi i afrohet për ta sqaruar dhe në fund pajtohen. Kujtojmë se çifti ka marrë vëmëndje të madhe si brenda ashtu dhe jashtë shtëpisë së BB.

Disa e kanë konsideruar lojë nga ana e tyre, ndërsa disa të tjerë shprehen se ndjenjat e tyre janë të vërteta. Po ashtu kjo lidhje është komentuar gjatë për shkak edhe të marrëdhënies së Donaldit me Bora Zemanin, me të cilën u nda para pak muajsh, por që u rikhyen në vëmendje pasi Bora hyri në shtëpinë e BB dhe aty u takuan me njëri-tjetrin. Takim nga i cili nuk munguan puthjet dhe përqafimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.