Dua Të Dal”, Beatrix Kërkon Të Largohet Nga Shtëpia E BBV (VIDEO)

Mbrëmë spektakli i BBV-së ishte i stërmbushur me ngjarje dhe befasira.

Por jo të gjithë pas përfundimit u ndanë të knaqur.

Trixa është ajo e cila ka qenë e shqetësuar në lidhje me situatën me Donaldin.
E pas kësaj situate ajo ka kërkuar të largohet nga shtëpia e Big Brother Albania VIP.

Ishte Arjola ajo që e këshilloi duke i thënë të mos shqetësohet fare në lidhje me asgjë dhe ta vazhdojë këtë rrugëtim.

‘Vetëm dua të dal nga këtu dhe të shkoj në shtëpi’, e shqetësuar u shpreh ajo.

Trixa gjithashtu ka sqaruar se ka ditë të tëra që ajo nuk ndihet mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.