DUA TË SHKOJ NË SHTËPI”, BLERO NISET DREJT ZVICRËS PËR T’U RIBASHKUAR ME AFRONËN

Para disa ditësh kryefjalë e mediave rozë ishte dyshimet se çifti Blero dhe Afrona janë ndarë.

Kjo pasi dyshja fshinë të gjitha fotografitë e përbashkëta nga Instagrami dhe këngëtari kishte dy muaj pa u parë me biznesmenen

Por, Blero si duket nuk duroi më dhe së fundi është nisur drejt Zvicrës për tu “ribashkuar” me Afronën, këtë e zbuloi përmes disa Insta Story ku në njërën nga fotografitë ku ishte në Aeroport kishte shkruar: “Dua të shkoj në shtëpi”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.