DUKJA FANTASTIKE E ERA ISTREFIT NË NATËN E SOTME

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi, ka kohë që nuk ka lansuar projekt të ri muzikor, por që po qëndron pranë fansave me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Bukuroshja edhe natën e sotme ka vendosur të marr vëmendje duke ekspozuar bukurinë e veçantë.
Përmes disa imazheve në ‘Instastory’, ajo u shfaq tejet atraktive.

Me një palë pantallona të gjatë, e bluzë të bardhë ajo tregoi linjat bombastike trupore si dhe stilin unik./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.