E akuzuan për op eracione plastike, reagon Efi dhe njerr foton: Ja ku e keni përgjigjen(Foto

Pak kohë më parë, Efi u përfol dhe për operacione plastike dhe kudo qarkulluan foto të saj para famës. Konkurrentja i mohoi këto aludime dhe tha se nuk ka operacione. Por së fundmi, faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një fo to tjetër të saj, duke ngritur sërish dyshimet.

Kështu Efi ka vendosur t’i hedhë poshtë këto zëra duke ndarë disa foto nga fëmijëria.

Leave a Reply

Your email address will not be published.