E besoni, bukuroshja në foto ka 54 vite

Donna D’Errico ka postuar foto në bikine në Instagram të dielën në mbrëmje por ajo ka shkruar ca fjalë në legjendë jo edhe aq të bukura.

54 vjeçarja veterane e Baywatch i ka thënë ndjekësve të saj që ajo nuk është aq e vjetër dhe se nëse dëshiron di të bëjë foto tepër seksi edhe në bikine.

Komenti ishte një reagim ndaj komenteve me urrejtje që ajo mori më 4 korrik kur ajo bëri një video në kostum banjo që e shpërndau në rrjetet sociale

Leave a Reply

Your email address will not be published.