E gjitha “plastikë”, sa shumë ka ndryshuar Loredana

Loredana Zefi, vazhdon të jetë pjesë e shumë diskutimeve në mediat online, por edhe më gjerë.

Lidhja dhe ndarja e saj me reperin e njohur, Mozzik, bëri që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes si nga portalet ashtu edhe nga audienca e saj, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.