E grimuar dhe rregulluar, kështu rri Adriana nëpër shtëpi

Adriana Matoshi, është njëra nga aktoret më të dashura.

Në profesionin e saj ajo ka korrur shumë sukses, duke i kaluar edhe kufijtë shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Por, javëve të fundit ajo është përfolur për jetën e saj private dhe ndarjen nga futbollisti 20 vite më i ri se ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.