E grimuar shumë rëndë, Fifi me këtë stil do ta “çmend” Adisin

Filloret Raçi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar.

Kjo për faktin se ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë postin foto nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Përveç suksesit në muzikë, ku me këngën e fundit me bashkëpunim ka marrë shumë klikime, jeta e saj private është më shumë qendër e vëmendjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.