E Kishte Mbajtur Të Fshehtë/ Grida Duma Tregon Ëndrrën E Madhe Që Ka: Dua Të Bëj Një

Në emisionin “Rudina” në tv Klan ka qenë e ftuar një politikane që ka fituar simpatinë e publikut që në fillimet e saj,

Grida Duma. Një grua e fuqishme, një politikane shumë e zonja, pa hezitim mund të konsiderohet politikania që merr vëmendjen më të lartë në dimensionin publik. Të shumtë janë ata që e shohin atë si gruan e plotësuar dhe të ndërtuar totalisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.