E Mbani Mend Qetsorin Që Ka Fituar Big Brother/ Ai Tregon Kush Do Ta Fitojë BBV Sivjet: Ai Është Nga

Sot i ftuar në emisionin “Live From Tirana” të “Top Albania Radio” ishte ish-banori fitues i “Big Brother 2”, Qetsor Ferrunaj. Ai kohët e fundit ka qenë i ftuar nëpër emisione të ndryshme për të diskutuar mbi banorët VIP të formatit të suksesshëm.

Qetsori u pyet për strategjinë që i solli fitoren, të cilën e tregoi duke pasur edhe një kritikë per personazhet VIP. “Unë në fillim mendoja se do të rrija një javë aty, se ishte lojë shumë e stresueshme, shumë e vështirë. Me kalimin e kohës edhe javën e parë ashtu e kalova, nën efekt hipnoze komplet”

“Por duke kaluar koha, duke u marrë me kuzhinën, me bisedat e përditshme, duke qenë edhe sportist, zhytës, në këto momente trysnie të jep një lloj qetësie sporti. Dhe fillova që ta fitoj atë qetësinë, ditë për ditë nga një batutë, duke kaluar këndshëm”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.