E pa Ledrin në këtë gjendje me një femër tjetër, vjen reagimi i shpejt Sarës!

Ledi Vula dhe Sara Hoxha, janë dy personazhe shumë të dashura për publikun.

Çifti në fjalë la kohë që janë në lidhje, mirëpo ata e kanë mbajtur mirë të fshehtë derisa mediat hulumtuan për të dy dhe zbuluan se ata janë në një romancë, shkruan ORAinfo.

Nuk kaloi shumë kohë, e dyshja në fjalë u bënë prindër për herë të parë, të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin, Poem Blu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.