E PABESUESHME ME ÇKA E MBULON GJ OKSIN NORA ISTREFI

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, ka kohë që nuk ka prezantuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Nora që dikur ishte tejet prezente, tashmë ka nisur të duket më pak, e ndoshta për këtë ka ndikuar edhe pandemia.
Ylli i muzikës ka shumë stil, e në shumë raste shfaqet edhe mjaftë ekst ravagante.

Në këtë foto, këngëtarja shihet e veshur me një fustan interesant, transparent dhe që gjoksin ja mbajnë ca rruza të bardha. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.