E Prekur Nga I ufta Mes Rusisë – Ukrainës, Shkëndije Mujaj E MaIIkon Putinin

Populli ukrainas kanë pas mbështetje nga e gjithë bota. Përveç shteteve më të fuqishme dhe liderëve botëror, edhe emra të njohur nga skena e artit kanë treguar përkrahjen e tyre për popullin ukrainas.

Kjo përkrahje morale nuk ka munguar as nga artistë të ndryshme në vend.

Së fundi, ka reaguar artistja, Shkëndije Mujaj, e cila përmes një postimi të hedhur në Instagramin e saj e ka mallkuar presidentin rus, Vladimir Putin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.