E rëndë! Kamioni humb kontrollin dhe del jashtë autostradës, shoferi shqiptar h umb jetën në vend

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në autostradën “Arben Xhaferi”, ku një kamion ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë autostradës.

Si pasojë e aksidentit në fjalë ka humbur jetën në vendngjarje drejtuesi i kamionit, identiteti i të cilit nuk dihet ende. Lajmi në fjalë është bërë me dije nga Bajram Krasniqi, zyrtari për informim në Policinë e Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.