E tepron Fjolla Morina, del pa të brendshme në publik!

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizait kosovar.

Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë pro blem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.