E Veshur Si Shote Galica, Këngëtarja Afërdita Demaku Mahnitë Me Pamjen

Afërdita Demaku, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera nga të gjitha moshat.

Ajo, ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ku ka sjellë gjithmonë projekte të reja të cilat janë dëgjuar shumë nga adhuruesit e saj,përcjell ORAinfo.

Tani, duket se ajo e ka më të lehtë ta ushtrojë këtë profesion pasi në krah dhe në këtë udhëtim të saj i është bashkuar edhe bija e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.