Edhe Pak Merr Fund Pritja”, Çka Po Paralajmëron Blero Pas Ndarjes Nga Afrona?!

Pas ndarjes nga Afrona, çfarë po paralajmëron Blero në Instagram?
Në cakun e mediave rozë ditët e fundit ka qenë martesa e Bleros dhe Afronës. Kjo për faktin se, çifti u komentuan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, megjithatë ende nuk është bërë asgjë zyrtare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.