EDHE SONTE, ARJOLA SHFAQET NË SPEKTAKËL ME GJ OKSIN JASHTË

Banorja e Big Brother ka vendosur që sonte të duket elegante, Arjola Demiri ka ekspozuar gjo ksin dhe këmbët me veshjen e shkurtër.

Veshjenv e saj e ka kombinuar me bizhuteri e cila edhe mori vëm endjen me paraqitjen.
Kujtojmë se, Arjola Demiri edhe edicionin e kaluar ishte veshur elegante duke mos hezituar ekspozimin e aseteve trupore.

Ndryshe, krahas Arjolës me një dukje të tillë janë shfaqur edhe disa nga banoret tjera si Beatrix, Xheisara./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.