Edhe Vjollca Buqaj marton djalin, kjo eshte nusja bukuroshe e saj

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun, Vjollca Buqaj, e cila nuk preferon të ekspozohet shumë në median rozë .
Përkrahë muzikës ajo ka edhe një familje për të cilën tregon se ka një kujdes të veçantë në çdo kohë.

Para tre vitesh ajo fejoi djalin e saj, Blendin me vajzën simpatike Rea, dhe së fundmi Buqaj zbuloi se në një organizim unik çifti janë martuar.
Ka qenë vetë Vjollca që këtë e zbuloi përmes videove në InstaStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.