EDI RAMA DO TË JETË PJESË E FINALES SË “BB VIP”? KJO ËSHTË ARSYEJA…

Big Brother Vip po cilësohet si emisioni më i shikuar nga shqiptarët, me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë krijuar edhe aludimet të shumta për konkurrentët që do ta fitojnë çmimin e madh.

Megjithatë, së fundmi, ka qarkulluar një teori se fituesi i “Big Brother VIP Albania” është përcaktuar që para nisjes së emisionit dhe çmimi do i dorëzohet nga një person i paparashikueshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.