EFI ZBULON BELIN E HOLLË, KAQ PR OVOKATIVE SHFAQET

Konkurrentja e Përputhen Efi mori vëmendje të madhe që nga hyrja në emision

Kjo pasi u konentua shumë për ngjashmërinë me moderatoren Bora Zemani.
Por që ajo po vazhdon të marrë vëendje edhe sot me bukurinë e stilin.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku me fustan të hapur vë në pah barkun e tonifikuar dhe shfaqet mjaft atraktive./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.