Egzona Publikon Foto Me Vjehrren Dhe Kunatat, Ky Detaj Merr Gjithë Vëmendjen

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo ka kohë që është martuar me të dhe së bashku kanë tre fëmijë, shkruan ORAinfo.

Çifti në fjalë janë shumë të lumtur, ku secili prej tyre mundohet të i përkushtohet në maksimum familjes.

Ani pse është nënë me kohë të plotë, Egzona është edhe një grua shumë punëtore.

Ajo e udhëheqë një biznes privat, një butik me veshje elegante.

E në prag të Vitit të Ri, Egzona ka realizuar disa foto me vjehrren dhe kunata e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.