EINXHEL DHE DAGZ BISEDOJNË PËR DASËM! A ËSHTË KAQ SERIOZA LIDHJA?

Çifti më i ri i Big Brother Vip po shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Dagz dhe Einxhel janë afruar shumë me njëri-tjetrin mbase edhe për shkak se dytë janë në nominim.

Ata sot kanë diskutuar së bashku ku Arbri e pyeti Einxhel se a do bënte fëmijë me të, derisa ajo nuk e ka mohuar.

Pas kësaj teksa rrinë bashkë me Monikën në dhomën e gjumit Einxhel pyet aktoren se sa para do hedhë në dasmën e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.