Einxhel Shkira rrëfen zhgënjimet e dashurisë dhe flet për lidhjen me Dj Dagz: Gjithë jetën kam kërkuar njeriun e gabuar

Einxhel Shkira ka folur rreth historive të saj të dashurisë. Ndërsa ka qenë duke bashkëbiseduar me banorët në shtëpinë e BBVip, ajo ka rrëfyer dy eksperienca të saj të dashurisë të ndodhura në të kaluarën.

Ajo është shprehur se është e lënduar dhe se është bërë njeri më i ftohtë pas lëndimeve që ka përjetuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.