Einxhel tregon me këtë foto situatën mes saj dhe Dagz, janë akoma bashkë apo jo?

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më të komentuara të momentit në shoubizin shqiptar. Që prej daljes nga “Big Brother VIP”,

ata shfaqen gjatë gjithë kohës bashkë. Madje, nuk ngurojnë të ndajnë momente të shumta edhe në rrjetet sociale. Duket se Dagz ka vendosur të zhvendoset në Shqipëri,

Leave a Reply

Your email address will not be published.