ELITA RUDI ZBULON “TALENTIN” E SË BIJËS, NDAN VIDEON ME FANSAT

ELITA RUDI ZBULON “TALENTIN” E SË BIJËS, NDAN VIDEON ME FANSAT
Bota është emri i vajzës së Gjikos dhe Elita Rudi.

Ajo tashmë siç duket ka filluar edhe ti marrë hapat e parë, ku Elita ka ndarë një video të ëmëbël.

Moderatorja ka thënë se vajza e saj është grimerja më e re e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.