Ëmbëlsi Në Dëborë/ Orinda Huta Publikon Fotot E Vajzës Në Këtë Prag Festash

Artistja shqiptare, Orinda Huta ka publikuar disa foto të vajzës së saj të vogël, Atarës, ndërsa po kalojnë pushimet në një vend me dëborë.

Orinda Huta dhe Turjan Hyska u bënë prindër në korrik të këtij viti me vajzën Atara.

“O Atara ime! O dhurata me e bukur ever…Lavdi Perendise!”, ka shkruar Orinda krahas fotove.

Leave a Reply

Your email address will not be published.