Engjellusha Salihu Shfaqet Me Një Stil Më Ndryshe, Kaq E Mirë Duket

Engjëllusha Salihu qëndron mjaftë aktive në rrjetet socilale duke sjell imazhe për adhuruesit e saj.

Nganjëherë bie në sy për ndryshmiet e rralla që ajo bënë në stilin e saj.

Bukuroshja këtë herë ka ndarë një imazh mjaftë tërheqës, ku bije në sy poza e saj.

Kaq e bukur duket, me flokët e lëshuara dhe me fustanin e zi të shoqëruara me disa detaje të bardha, ajo duket për mrekulli./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.