Engjëllusha Vishet Me Vello, Bëhet Nusja Me E Bukur

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.
Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi është shfaqur e veshur me fustan të bardhë.E rregulluar bukur dhe me veshje si nuse, Engji po duket kaq joshëse.A po përgatitet për martesë vajza e vogël e Shyhretës?

Leave a Reply

Your email address will not be published.