Eni Koçi në stilin e nënës, për herë të parë del në shëtitje me vajzën e saj

Eni Koçi vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj së fundi janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Adea, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes Eni ka qenë më e rezervuar në postimet e saj në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.