Era fotografohet vetëm me të brendshme, duket shumë provokuese

Ajo është njëra nga artistet më unike në skenën tonë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit që e riktheu në muzikë.

Kënga me titull “Babe” është pritur tejet mirë nga fansat dhe është shndërruar në një senzacion në rrjetin social TikTok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.