Erdhi pranvera fmi”, Bora Zemani ndanë foto jo shëse për fansat

Bora Zemani vazhdon të merret me veten, dhe asnjëherë me jetën e Donaldit e Trixës.

Moderatorja e famshme shqiptare sapo ka publikuar ca foto joshëse në Instagram.
“Erdhi pranvera fmi” është shkrimi që shkruan Bora, bashkë me disa foto në natyrë./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.