ERMAL FEJZULLAHU DHE ARIANA BLEJNË SHTËPI NË NJË NGA LAGJET MË LUKSOZE TË KRYEQYTETIT

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë bërë me shtëpi të re.

Jeta e tyre luksoze vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.
Së fundmi çifti kanë bërë të ditur përmes një postimi në InstaStory, se tani ata posedojnë edhe një shtëpi luksoze.

Ata e ben te ditur edhe vendndodhjen e shtepis e cila ndodhetr në lagjen më të re në vend qe eshte mjaft luksoze./GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published.