ERMAL FEJZULLAHU PARTNERES SE LEDRIT: QA POT BOJKA FILTERI KURRË SE KOM BESU

Këtë e dëshmojnë postimet që shpesh i bëjnë së bashku në rrjetet sociale.
Por jo vetëm, ata janë të afërt edhe me familjarët e njëri-tjetrit, jo rrallë herë i kemi parë dy partneret e tyre së bashku.

Por së fundmi Sara dhe Ermali kanë qenë mbrëmë bashkë në festën e trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxhës.

Ata realizuan një instastorie me filtera ku tutje reagoi me shaka Ermali duke ‘nguc’ partneren e shokut.

“Qa pot bojka filteri kurrë se kom besu”, ka shkruar këngëtari sipër videos të cilën Sara e pranoi me shumë sportivitet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.