Ermal Fejzullahu po vjen me një super bashkëpunim

Ky vit dhe kjo verë do jetë goxha e nxehtë sa i përket muzikës.

Dueti i radhës i zbuluar është ai i Ponit me Ermal Fejzullahun.

Artistët janë bashkuar në një projekt të ri muzikor i cili vjen më 5 maj në orën 17:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.