Është ditë e veçantë për familjen e Shyhrete Behlulit, ja arsyeja!

Këngëtarja e ka uruar vogëlushen përmes një Insta Story duke postuar një fotografi të bukuroshes dhe e ka uruar me disa fjalë të veçanta.

“Urime ditëlindja e parë, o mjalta jonë”, kanë qenë fjalët e Shyhretes në mbishkrimin e fotografisë
Urimi për ditëlindjen e parë nuk ka munguar as nga e ëma Learta, e cila ka postuar një fotosesion përrallor për të bijën.
“Matina, gëzuar ditëlindjen e parë princesha e nanës”, ka qenë shkrimi i saj në fotot e postuara./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.